O SKIN SPOTu

Nápad na založení studia vznikl přirozeně z myšlenky, kterou šíří naše zakladatelka Jekatěrina (Eki) Nagy na svém profilu @eki_skincare.

Dovedu vás k hezké pleti s minimem přešlapů,

to zní v záhlaví jejího profilu.

SKIN SPOT je prodlouženou rukou této myšlenky, pleťovým centrem, kde se vše točí kolem péče o pleť. Nejde o klasický salón, kam si nárazově skočíte zarelaxovat. Jde o skincare studio, kde společnými silami systematicky pracujeme na tom, aby vaše pleť byla zdravá, abyste o ní správně pečovali i doma a uměli reagovat na případné změny, a nakonec, abyste si udrželi pleť krásnou a zdravou co nejdéle.

Naše terapeutická ošetření vaši domácí péči cíleně doplní a umocní její efektivitu. Využíváme znalosti aktivních látek a ošetření přizpůsobujeme na míru dle aktuálního stavu a potřeb vaší pleti. Pro případy, kdy kompetence našich pleťových terapeutek nestačí, máme k dispozici ke konzultacím paní doktorku z oboru dermatologie, která s vámi pečlivě projde vaši anamnézu a případně nasadí léčbu.

Nebudeme vám slibovat zázraky na počkání, protože víme, že každá pleť je unikátní a komplexní orgán, na kterém se změny projevují individuálně. Cesta ke zdravé pleti může být dlouhá a rozhodně ne bez překážek, ale rozhodně se vyplatí. My se budeme snažit, aby překážek a přešlapů bylo na vaší cestě co nejméně.

Těšíme se na vás!

Ruce pečující o pleť